باربری اباذر-اتوباراباذر – باربری تهران

باربری اباذر-اتوباراباذر

باربری اباذر شبانه روزی یک باربری مطمئن برای دست رسی به یک اثاث کشی آسان وایده آل ورویایی

باربری اباذر – 44357226 – اتوبار و باربری اباذر تهران

معرفی باربری اباذر:

باربری اباذر یکی ازقدیمی ترین باربری ها درمنطقه اباذر می باشد که دارای 20 سال سابقه درخشان در صنعت حمل ونقل وجابه جایی اثاثیه منزل میباشد. باربری ما دارای مجوز رسمی و بیمه نامه معتبر برای بار وکالای شماست. باربری واتوباراباذر دارای پرسنلی خوش اخلاق و باتجربه می باشد که سریع و سالم کار شما را انجام میدهند.اتوبار اباذر در مرکز منطقه اباذر می باشد و به کل نقاط تهران وشهرستان ها اماده فرستادن بار می باشد. ادامه در پایین…

باربری اباذر
باربری اباذر

چیدمان باراهمیت زیادی دارد!

هنگام اثاث کشی باید وسایل را طوری بسته بندی کرد که بتوان آن را مرتب بچینیم.ازتعداد کارگرانی که برای اثاث شما می آیند یک نفر مسئول چیدن بار است که بار را طوری میچیندکه جای کمتری بگیرد.وسایل باید به روشی چیده شوند که از همه فضای اتاق ماشین استفاده شود.در این زمینه نگران نباشید چون ما بارچین هایی داریم که سالهاست در این زمینه فعالیت دارندوتجربه کافی را کسب کرده اند.

به زمان اثاث کشی باید توجه کرد!

درهنگام اثاث کشی به این مورد توجه کنید که وقتی باشد شهر خلوت باشد . روزهای تعطیل رسمی و پنج شنبه و جمعه میتواند روز های خوبی برای اثاث کشی باشد.توجه داشته باشید زمانی رادرنظر بگیرید که هوا مساعد باشد زیرا اثاث کشی ذر روز برفی و بارانی به سختی انجام میشود.

شماره های تماس با اتوبار اباذر :

44357226

44357227

09125127024 بامدیریت افشین

باربری ما مشاوره رایگان میدهد!

درمرحله اول اثاث کشی این سئوال پیش می اید که برای حمل بار چه تعداد ماشین و کارگر لازم است ؟ نگران نباشید باماتماس بگیرید وما مشاور های رایگان خودمان را خدمت شما میفرستیم.

باربری ما بسته بندی انجام میدهد!

 

Check Also

باربری چیتگر

باربری چیتگر باربری چیتگر   متخصص حمل بار در چیتگر باربری|باربری تهران|باربری واتوبار|اتوبارتهران| وانت تلفنی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *