باربری طرشت – باربری تهران

باربری طرشت

باربری طرشت

باربری طرشت با مکانات و تجهیزات مناسب و خوب باربری و اتوبار که در اختیار دارد به  نامی پیشرو در صنعت حمل ونقل اثاثیه منزل وجهیزیه عروس ومبلمان اداری وتجاری و… مبدل شده است که توانایی انجام هرنوع باربری و اتوبار را در تهران بزرگ دارد. باربری طرست برای انجام هروع اثاث کشی حمل لوازم سنگین و لوازم حساس و لوازمی که برای حمل و جابجایی نیازمند به احتیاط و مراقبت خاص دارند اماده است. با ما باشید خیال خود را از انجام اثاث کشی های سنگین و خسته کننده نجات دهید. باربری طرشت سعی دارد با ارسال سریع نیروهای مختصص و متعهد به محل بار شما یک باربری بهینه و عالی را به شما ارائه دهد. 

alt="اتوبار" title="باربری"

 باربری طرشت : دارای سیستم نیروی بسته بندی فعال و حرفه ای و کادری مجرب و ورزیده وبسته بندی را به روش کشورهای اروپایی در منزل مشتری انجام میدهند.

دارای کامیون های مجهز واستاندارد و بزرگ و موکت کاری شده و مجهز به پتو و امکانات دیگروسیستم  VIP شبانه روزی 

باربری واتوبار طرشت : دارای 90 شعبه فعال در سراسر تهران و شهرستانها با کمترین قیمت نرخ تعاونی  ودارای رانندگانی پایه یک وخبر و حرفه ای و کار بلد در هنگام چیدن بار و اشنا به تمام مسیر های برون شهری و درون شهری وبا داشتن مدارک کارت سلامت و کارت هوشمند راننده و ماشین دارای سیستم VIP تخصصی وتضمینی شبانه روزی .

باربری طرشت با سابقه 20 ساله خود توانسته در منطقه یا محدوده طرشت ودر بقیه منطقه ها توانسته در امر باربری واتوبار وبسته بندی اثاثیه منزل وبا قابلیت جلب توجه واعتماد خود به مشتریان وهمشهریان همیشه یار ویاورمردم وباربری طرشت اماده خدمت گذاری به مردم شریف وپایتخت نشینان تهرانی بوده وباز هم باربری طرشت در امر باربری مشتریان را همراهی می کند .

باربری طرشت مشتری مداری را یک سرمایه بزرگ برای شرکت خود قرار مید هد چون مشتری مداری یکی از اولویت های باربری بوده وهست دیگر نگران شکستن و ضرب دیدگی اثاثیه و جهیزیه خود نباشید باربری طرشت با کارگران قوی و با سابقه وکاربلد و حرفه ای نمی گذار به اثاثیه منزل اسیبی وارد شود .

شماره تماس باباربری طرشت :

شعبه غرب تهران __   02144357226

شعبه شمال تهران  __  02144357227

شعبه مرکز تهران  __  09195730732

شعبه سراسری تهران  __  02144357226

شماره انتقادات وپیشنهادات  __  09125127024

⇔ باربری طرشت : ( برنامه کاری باربری واتوبار به این شرح است ) کامیون سه ساعته می باشد . و ساعت شروع به کار از در منزل محاسبه خواهد شد. و ساعت کاری وانت بار و وانت نیسان دو ساعته می باشد . و ساعت شروع به کار از درب منزل محاسبه خواهد شد.